مرجع کامل مقالات ، پایان نامه ، تحقیق ، کتاب های آموزشی و نمونه سوالات درسی و دانشگاهی

خدمات دانشجویی امین

خدمات دانشجویی امین

دریافت مجوز استخدام 1300 نیروی حق التدریس در دانشگاه فنی حرفه ای

دریافت مجوز استخدام 1300 نیروی حق التدریس در دانشگاه فنی حرفه ای


کتاب جامع آزمونهای استخدامی
به همراه نمونه سوالات و مطالب آموزشی

کتاب توضیحی و آموزشی دروس استخدامی و نمونه سوالات استخدامی ده سال اخیر همراه با پاسخنامه تشریحی و نام برگزار کننده آزمون استخدامی در روبروی هر سوال
سوالات آزمون استخدامی
کتاب مصاحبه حضوری ایران استخدام
به همراه اصل سوالات مصاحبه های استخدام

راهنمای جامع آمادگی برای مصاحبه و گزینش استخدامی، همراه با ارائه اصل سوالات طرح شده در مصاحبه های استخدامی و توضیح کامل مباحث مهم دینی و سیاسی و اجتماعی
تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریسی دانشگاه فنی حرفه ای

بروز رسانی : ۱۴ آبان ۱۳۹۷

دیدگاه ها : 2 (نمایش)

دیدگاه های منتظر : 0 دیدگاه

ارسال کننده : (پشتیبان پنج (شهریاری))

جزئیات بیشتر در مورد خبر
فرآیند ساماندهی نیروهای حق التدریس دانشگاه فنی حرفه ای

    جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نمایید
    جهت ورود به صفحه اصلی استخدام دانشگاه فنی و حرفه ای اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آبان 97: تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریسی دانشگاه فنی حرفه ای

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای درجهت شفاف سازی فرایند و پاسخگویی به متقاضیان نامه ای خطاب به وزیر علوم و رییس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس درباره تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس قبل از سال۹۰ نوشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم صالحی عمران در جهت شفاف سازی و تنویر افکار عمومی طی نامه های جداگانه ای خطاب به منصور غلامی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و محمد رضا عارف رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات و مجلس شورای اسلامی اقدامات صورت گرفته در خصوص بند ذال ماده ۶۴ قانون برنامه ششم توسعه کشور و تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس قبل از سال ۱۳۹۰ این دانشگاه را شرح داد. بخش هایی از متن این نامه به شرح ذیل است:

به استحضار می رساند این دانشگاه در راستای عمل به تعهدات مربوط به بند ذ ماده ۶۴ قانون برنامه ششم توسعه کشور و تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس، بر مبنای قوانین ابلاغی سازمان برنامه و بودجه، هیأت امنا و سازمان امور اداری و استخدامی و مکاتبات وزارت عتف، از اواخر سال ۱۳۹۶ ضمن اطلاع رسانی جامع، اقدام به بررسی پرونده متقاضیان کرده و در این مسیر، به منظور رعایت عدالت و پرهیز از تضییع حقوق افراد، خود را به شفاف سازی فرایند و پاسخگویی به تمامی مراجعه کنندگان مکلف و ملزم کرده است.

تعداد ۵۲۸ نفر از واجدین شرایط، پس از بررسی کامل پرونده آنها در مرحله گزینش هستند و باقی موارد در دست بررسی است. بر همین اساس، لیست اسامی و مشخصات این افراد به تفکیک استان ضمیمه می شود.

همچنین با عنایت به آمار و اطلاعات احصاء شده در خصوص افرادی که شرایط مطرح در دستورالعمل را نداشته اند، در صورتی که تغییراتی در دستورالعمل مذکور از سوی کمیته منتخب هیأت امنا انجام شود، امکان تبدیل وضعیت تقریبا ۲۰۰ الی ۳۰۰ نفر از مربیان حق التدریس قبل از سال ۹۰ آموزشکده ها که از آموزش و پرورش به وزارت متبوع منتقل شده اند نیز فراهم خواهد شد که نتیجه آن متعاقبا اعلام می شود.

امید است دانشگاه فنی و حرفه ای را همچون گذشته، در طول فرآیند سامان دهی نیروهای حق التدریس نیز حمایت کرده و ما را از ارائه رهنمودهای ارزشمند و همراهی نهاد نظارتی بر عملکرد این دانشگاه در طول فرآیند مذکور بهره مند کنید.

بنابراین گزارش طی نامه ای اسامی ۵۲۸ نفر از واجدین شرایط به تفکیک استان و شهرستان در اختیار مراکز تابعه سراسر کشور قرار گرفته است که متقاضیان با مراجعه به هر یک از دانشکده ها و آموزشکده ها امکان دریافت فایل مورد نظر را خواهند داشت.

مشمولان می توانند در صورت هرگونه ابهام و شبهه ای موارد را با ذکر جزئیات و مستندات با اداره کل امور اداری، مرکز نظارت و ارزیابی و تضمین کیفیت و یا حراست مرکزی دانشگاه مکاتبه کنند.


جدید ترین اخبار های استخدامی و کاریابی در کانال و ربات ما در تلگرام

@pnu2020

@onu2020bot

خدمات امین - مرجع کامل کاریابی

گزارش مشکل

انتشار: 27 آبان، 1397    /    بازدید: 46